Įamžinkite nuotraukose dienas, kai po Jūsų širdimi nešiojamas, kalbinamas ir liūliuojamas mažylis. Nėščiosios, nėštukės, pilvuko fotosesija – tai dovana Jums ir Jūsų laukiamam vaikeliui. Nėštukės fotosesija tai ne tik pasikeitusios kūno formos, bet ir jausmai – meilė, jaudulys, ilgesys..

Siūlome Jums kelis nėščiosios fotosesijos variantus:

  • Nėštukės fotosesija studijoje su baltu, pilku arba juodu fonu. Rinkitės šį variantą jeigu norite minimalistinių, atviresnių pilvuko nuotraukų, su audiniais arba be jų.
  • Nėščiosios fotosesija interjere (dienos šviesos studijoje, viešbučio kambaryje) puikus variantas norinčiai daugiau jaukumo, detalių ir aksesuarų, kurie padės atsipalaiduoti ir sukurti tinkamą atmosferą.
  • Nėštukės fotosesija Jūsų namuose – jeigu norite užfiksuoti kaip ruošiatės naujo šeimos nario atėjimui į šį pasaulį. Savuose namuose ir sienos padeda, tad galėsite ne pozuoti, o tiesiog būti savimi 🙂
  • Nėščiosios fotosesija lauke – mieste, miške, laukuose, ežere ar kur tik širdis geidžia! Juk aplinkui tiek gražių, mielų bei širdžiai brangių kampelių, kodėl neįsiamžinus būtent ten?

Neradote Jums tinkamo pasiūlymo? Turite savo, originalią viziją nėštumui įamžinti? Parašykite mums ir dėl visko sutarsime, o gal net padarysime fotosesiją visiškai nemokamai (TFP pagrindu)!

Norite padovanoti laukimo fotosesiją? Įsigykite dovanų kuponą.

Filtruoti: fotosesija interjere | fotosesija studijoje | fotosesija lauke

#nesciosiosfotosesija #nestukesfotosesija #pilvukofoto #pilvukonuotraukos #nestumonuotraukos #nestumonuotraukos #pregnancy #pregnancyphotography