Pavel ir Evelina

Esame Evelina ir Pavel – fotografų duetas, kupinas entuziazmo ir ryžto kaskart sukurti kažką naujo, įdomaus, nepaprasto, įsimintino.. Mėgstame iššūkius, tad esame atviri Jūsų pasiūlymams. Visada išklausysime Jūsų mintis ir fantazijas bei kartu jas realizuosime. Fotografuojame dviese, todėl nei viena Jums svarbi akimirka neliks nepastebėta, o Jums pateiktos nuotraukos bus įdomios, originalios, traukiančios akį, nesvarbu kas tai būtų – fotosesija ar renginio fotografavimas.

Priklausomai nuo Jūsų norų, fotosesija gali vykti tiek foto studijoje, tiek lauke, tiek kitoje Jūsų pasirinktoje aplinkoje. Svarbu tik viena – Jūsų nuoširdi šypsena ir noras kurti kartu.

Bendraujame lietuvių, lenkų bei rusų kalbomis.

„Šypsena – ji nieko nekainuoja. bet tiek daug gali! Ji trunka akimirksnį, bet atminty išlieka amžinybę. Nei vienas nėra toks turtingas, kad apsieitų be jos. Nei vienas nėra toks vargšas, kad negalėtų sau jos leisti. Širdžiai ji suteikia laimės ir yra neginčijamas draugystės ženklas. Tai atgaiva pavargusiam, padrąsinimas nusivylusiam ir geriausia priemonė nuo pykčio. Šypsenos negalima nei nupirkti, nei paskolinti. Vertingiausia ji būna tada, kai ją dovanoji pats, arba gauni dovanų! Nepamirškime šypsotis.“